O nás

Jsme dvojice kondičních specialistů a propagátorů metodiky fyziologického tréninku. S využitím principů sportovní fyziologie jsme schopni, nejen zjistit limitující faktory Tvého sportovního výkonu, ale díky našim praktickým zkušenostem umíme i navrhnout optimální tréninkový program pro jejich odstranění a posunout tak  Tvé výkony výše.

Kromě praktické aplikace našich znalostí při spolupráci s konkrétními sportovci, kluby, či jejich trenéry, se naše znalosti se snažíme předávat i formou seminářů a workshopů a posouvat tak celkovou úroveň vzdělání silově kondičních trenérů v České republice a okolí.

MUDr. Jan Hiblbauer


Lékař, sportovní fyziolog

Ing. Tomáš Hejna


Coach, trenér S&C, CF athlete a coach

Recenze naší práce

Dominik Kodras

zakladatel STACA, kondiční trenér české hokejové reprezentace A

Oslovit MUDr. Hiblbauera byla pro mě i náš tým stěžejní záležitost. Pokud jde o vytrvalostní přípravu sportovců, privátní seminář nám umožnil doptat se na palčivé otázky, ujasnit spoustu důležitých věcí a hlavně - jednoduše aplikovat všechny znalosti do praxe! Nad tento rámec jsem navíc dostali spoustu materiálů a informací, ke kterým se stále vracíme a díky skvělému přednesu nám dávají větší a větší smysl. Moc děkujeme!

Kamil Hajdušek

spolumajitel STACA, trenér

Honzu jsme si pozvali na privátní seminář do STACA Elite Institute pro náš tým STACA a bylo to naprosto skvělé rozhodnutí. Honza má v oblasti fyziologie tréninku nejen velké znalosti, ale i zkušenosti, což z něj v našich očích dělá odborníka na toto téma. V kombinaci s Honzovo osobitým přednesem a humorem se z workshopu stalo skvělé prostředí pro nabytí nových informací. Celý STACA tým ti moc děkuje za tvůj čas a ochotu sdílet informace, věříme, že jsme se neviděli naposledy.

Mgr. Richard Diviš

lední hokej Eisbaeren Regensburg

S přechodem do zahraničí a tudíž i požadavkem na individuální náplň tréninku v přípravném období jsme oslovili Top Atlet s prosbou o kompletní diagnostiku a pomoc při skládání tréninkového plánu.
Tým Top Atlet nám vyšel vstříc, diagnostik s poměrně detailním plánem pro odstranění dysbalancí, kondiční program pak plně respektoval výsledky silových, rychlostních testů a výsledků testů vedených Dr. Hiblbauerem, zaměřených na vnitřní parametry výkonu.
V Top Atlet se potkáte s lidmi , kteří mají vysokou odbornost, zkušenosti, individuální přístup a především je vidět, že je práce  baví!!! 
Během mé kariery ( 27 let) posledních 6 let v Německu, získal jsem trenérskou licenci "A" , vystudoval FTVS v rámci programu Bukač hockey jsem mám zkušenosti s kondiční přípravou v Německu, Rakousku a Švýcarsku. Děkuji za možnost spolupráce.

Mgr. Jakub Kalus

Kondiční trenér VK Jihostroj ČB, zakladatel projektu Level Up

MUDr. Jan Hiblbauer je studnicí znalostí z oblasti sportovní fyziologie, které nejen, že ovládá na teoretické úrovni, která se většině smrtelníků zdá nedosažitelná, ale poznatky dokáže převádět i do přípravy sportovců. Zároveň je jeho pomoc zárukou toho, že ve své přípravě nenaletíte na poslední trend, který postrádá opodstatnění. Pokud se chcete rozvíjet pod křídly skutečného odborníka, jeho služby jsou zárukou kvality.

Ondřej Almaši

osobní a kondiční trenér - Sokoli Pardubice a U16 ženy lední hokej Pardubice


Za posledních pár let jsem si uvědomil, že často zapomínáme na to druhé slovo u naší S&C profese a to na „conditioning“. Sílu máme probranou horem dolem, ale kondici? Ta která je nedílnou součástí skládačky, na tu se často zapomínáme. Všichni se bojíme toho co neznáme a proto to neděláme, ale tenhle kurz vám pomůže to překonat a ukáže vám novou, pro někoho i revoluční, cestu jak přemýšlet o kondici. Navíc málokdy se stane, že pro nejaktuálnější informace můžete zůstat „doma“ a nemusíte za hranice. Honza i Tomáš vám sdělí nejnovější přístupy k bioenergetice a hlavně jak s nimi pracovat na place. K tomu super atmosféra, spousta tištěných materiálů a dobrá nálada…nemůžu jinak než vřele doporučit! Ještě jednou díky.

Martin Finkes

STACA osobní a kondiční trenér
S&C Akademie HC Vítkovice

Honz u Hiblbauera sleduji už delší dobu a líbí se mi jeho vědecký přístup a způsob vysvětlování věcí. Už zhruba před třemi lety jsem mu psal jestli chystá nějaké kurzy. V té době ještě žádné kurzy pro veřejnost nedělal. Letos jsem se konečně dočkal. Kurz Fyziologický trénink je skvělý dvoudenní workshop, kde se dovíte základy fyziologie, zboří se mýty zastaralých modelů, a dovíte jak na jejím základě sestavovat tréninky,  at už při cyklických modalitách nebo mix modalitách. Věřím že si z kurzu může své odnést jak začínající trenér, tak i trenér zkušenější. Je tam skvělé propojení vědy, kterou zastupuje Honza Hiblbauer, a praxe kterou zastupuje Tom Hejna.  Přesně takový kurz na České scéně chyběl a ja oběma děkuji za jeho uspořádání.

 _

_